Movies
Ratings
92
MaverickRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0