Movies
Ratings
53
Perfect DaysRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0