Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0