Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.5