Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
BurrowRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 2.0
The Sea BeastRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
NimonaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
RRRRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5