Series
Ratings
21
Agatha All AlongRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5