Movies
Ratings
375
CruellaRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 2.5
HannaRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Kiwi!Rated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5