Movies
Ratings
228
My Lovely AngelRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
The AnchorRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Brain FreezeRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
ClementineRated ★ 2.0
The UnrighteousRated ★ 2.0- 5-Headed Shark AttackRated ★ 2.0
- SpliceRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5