Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5