Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0