Titles you rated
RashomonRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Monk and the GunRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5