Titles you rated
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.5- Kirarin RevolutionRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0