Titles you rated
- Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
- GoblinRated ★ 4.0
- Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
- The FlashRated ★ 3.0
- The Walking DeadRated ★ 3.5
- My Love From Another StarRated ★ 3.5
- Reply 1994Rated ★ 3.5
- The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
- The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
- The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
- Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
- The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
- The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
- Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
- The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
- Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
- Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
- Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
- Cheese in the TrapRated ★ 1.5
- Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0