Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0