Titles you rated
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5