Titles you rated
World War ZRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
High FidelityRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0