Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
Our FatherRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 2.5
BooksmartRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0