Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
DolittleRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Rough NightRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Ramona and BeezusRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0