Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 1.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 0.5
The Back-Up PlanRated ★ 2.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
Temple GrandinRated ★ 4.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 1.5- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 0.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 4.5