Movies
Ratings
995
LobbyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Not One and Not TwoRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5- CrescendoRated ★ 4.5
Poetry on LandRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.0