Titles you rated
Crimson TideRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
BreachRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0