Movies
Ratings
32
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
PopulaireRated ★ 4.5
Om Shanti OmRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Le Week-EndRated ★ 5.0
My Week with MarilynRated ★ 4.5
Tokyo GirlRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 5.0