Movies
Ratings
428
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Geri's GameRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Three DiablosRated ★ 5.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0