Titles you rated
High KickRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0