Titles you rated
The SpacewalkerRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
Slow WestRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.5
GamerRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 0.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
AfflictedRated ★ 1.5