Series
Ratings
21- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.5