Movies
Ratings
1043
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Breaking the WavesRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0