Series
Ratings
87
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0