Titles you rated
The DictatorRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
ClickRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0