Titles you rated
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0