Movies
Ratings
514
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Hocus PocusRated ★ 3.5
PanRated ★ 2.5
Come TogetherRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 0.5