Series
Ratings
100
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.5
Master of NoneRated ★ 4.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 3.5
Suburra: Blood on Rome Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0