Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0