Series
Ratings
50
The HeirsRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Smile, YouRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 5.0