Movies
Ratings
372
BrokerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 1.5