Titles you rated
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 4.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5