Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0