Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5
Two CopsRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.5