Titles you rated
 I, RobotRated ★ 3.5 I, RobotRated ★ 3.5
 The Lego MovieRated ★ 2.5 The Lego MovieRated ★ 2.5
 GladiatorRated ★ 3.0 GladiatorRated ★ 3.0
 Bicentennial ManRated ★ 3.5 Bicentennial ManRated ★ 3.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
 RoboCopRated ★ 2.5 RoboCopRated ★ 2.5
 Running ScaredRated ★ 3.5 Running ScaredRated ★ 3.5
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
 Rush Hour 2Rated ★ 2.5 Rush Hour 2Rated ★ 2.5
 Rush HourRated ★ 2.5 Rush HourRated ★ 2.5
 The OneRated ★ 3.0 The OneRated ★ 3.0
 HeroRated ★ 2.5 HeroRated ★ 2.5
 Hollow ManRated ★ 2.5 Hollow ManRated ★ 2.5
 TaxiRated ★ 1.0 TaxiRated ★ 1.0
 Mission to MarsRated ★ 3.0 Mission to MarsRated ★ 3.0
 Batman & RobinRated ★ 2.5 Batman & RobinRated ★ 2.5
 Batman ForeverRated ★ 2.5 Batman ForeverRated ★ 2.5
 Angels & DemonsRated ★ 2.0 Angels & DemonsRated ★ 2.0
 BraveheartRated ★ 2.5 BraveheartRated ★ 2.5
 Men of HonorRated ★ 4.0 Men of HonorRated ★ 4.0