Titles you rated
Wrath of ManRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0