Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
My Strange HeroRated ★ 4.0
AlchemistRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5