Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 5.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 2.5
DearestRated ★ 4.0
ZenkamonoRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
And, LiveRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 5.0
Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 5.0