Movies
Ratings
191
The ThroneRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 0.5
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Love the Way You AreRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 3.0