Movies
Ratings
1034
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Love PhobiaRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
HahahaRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 1.5
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
Antarctic JournalRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0