Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0