Movies
Ratings
239
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Close-KnitRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Gnomeo & JulietRated ★ 2.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 4.0- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
What Maisie KnewRated ★ 4.0
SwayRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
The Game PlanRated ★ 3.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 3.0