Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0- Marguerite TramRated ★ 0.5
Brigsby BearRated ★ 3.5- Soup Is Not FreeRated ★ 5.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.5