Titles you rated
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 물의 나라 태국, 짜오프라야 강을 가다Rated ★ 3.5
- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.0