Titles you rated
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
All InRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0