Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 1.5
The MasterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
How to Make Love Like an EnglishmanRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0